Skiču projekts

Tā ir interjera stilistiskā noformējuma izstrāde. Pēc pirmās tikšanās ar Klientu Dizainerim rodas kopējais iespaids un tēls, ko Dizaineris veic trīsdimensiju projekcijā. Topošās telpas stilistikas un krāsu risinājuma noteikšanai ir dažādas pieejas. Var apmeklēt veikalus un salonus, vienlaicīgi izvēloties tos materiālus un priekšmetus, kas iekļausies dizaina projektā, izskatīt katalogus un interjera žurnālus.

Izmantojot datortehnoloģijas, iespējams panākt telpas atveidojuma fotogrāfisku precizitāti. Šādam mērķim Jūs variet pasūtīt trīsdimensiju attēlus. Šī procesa rezultātā Klients saņem Skiču projektu: telpu plānus ar mēbeļu un gaismas ķermeņu izvietojumiem, krāsainus telpas perspektīvas skatus – digitālas vizualizācijas vai ar roku zīmētas skices.

Kad Jūs būsiet ieraudzījis tieši to attēlu, kādā velētos dzīvot, sāksies dizaina projekta izstrādāšanas otrs etaps - Darba projekts. Kad Skiču projekts ir apstiprināts, sākas Interjera projektēšanas periods. Darba gaitā būs nepieciešamas vairākas Dizainera tikšanās ar Klientu -  apgaismojuma koncepcijas precizēšanai, sanitāro un elektrības iekārtu izvietošanai, izbraukumi uz  apdares materiālu veikaliem, mēbeļu un gaismas ķermeņu izvēlei. Atsevišķi vienojoties notiek iebūvējamo mēbeļu (virtuves, iebūvējamo skapju) projektēšana, individuāla projekta mēbeļu izstrādāšana. Darba rezultātā pasūtītājs saņem pilnu interjera Darba projektu divos eksemplāros, pēc kura tiks īstenots interjera dizains.

Skiču dizaina projektā ietilpst:
- telpu plāni ar mēbeļu izvietojumu;
- griestu plāni ar gaismas ķermeņu un elektrības rozešu izvietojumu;
- krāsainas skices ar mēbeļu un apdares materiālu piedāvājumu.

 

e-pasts: ilze@gaumigsdizains.lv, mob. tel. +371 29435560
Autortiesības © 2011 SIA Gaumīgs dizains