Interjera dizains

Pirmā konsultācija
Dizainera un Klienta pirmā konsultācija ir viens no nozīmīgākajiem projekta etapiem. Sarunas laikā abām pusēm svarīgi ir saprast, vai izdosies abpusēja sadarbība, vai Klientam izveidosies uzticība izvēlētajam profesionālim, kas ir svarīga visa projekta laikā. Klientam pirms tikšanās ar Dizaineru vispirms pašam sev ir jānodefinē savas vēlmes. Ieteicams, ja pirmajā tikšanās reizē ar Dizaineri Klientam jau ir idejas un nojausma par to kāds stils, krāsas viņam ir tuvākas, kādā cenu līmenī viņš vēlas iekļauties. Tas ir nepieciešams, lai Dizaineris, pēc iespējas labāk, izprastu pasūtītāja dzīves stilu, ieradumus un raksturu. 

Dizainerim "iepazīšanās darbu" atvieglos, ja Klients būs atnesis bildes vai žurnālus ar sev tīkamo interjeru fotogrāfijām, vai arī bildes, kurās redzami Klientam nepieņemami varianti.

Pirmā konsultācija var būt gan birojā, gan arī objektā. Parasti pirmajā konsultācijā Klients nāk ar sava dzīvokļa, mājas vai biroja tehnisko dokumentāciju - inventarizācijas plānu, aprakstītu esošo inženieru komunikāciju stāvokli (ūdensapgādes un siltuma sistēmu, kanalizācijas sistēmu, vēdināšanu).

Līguma parakstīšana.

Vispirms iesakām Jums uzmanīgi iepazīties ar dokumentiem. Līgumā minēti ne tikai visi darba apstākļi, bet arī finansiālās sadarbības shēma. Par interjera dizaina projektu samaksa tiek viekta divos etapos: 50% - līguma slēgšanas brīdī un 50% - nododot maketa projektu, ievērojot Līgumā minētos termiņus. 

Lēmums par apjoma plānojumu.

Reti kurš objekts, kaut arī tas ir neliels, var iztikt bez pārplānošanas. Jebkuras starpsienas var demontēt vai pārbīdīt vēlamajās vietā. Izņēmums ir nesošās sienas - iejaukties tajās un tās lauzt drīkst tikai ar kontrolējošu iestāžu atļauju, rūpīgi aprēķinot slodzi. Izstrādājot pārplānojumu, tiek ņemts vērā vajadzīgais funkcionālo zonu skaits, tehnisko mezglu izvietojums, patstāvīgo iedzīvotāju skaits un dzīves ritms. Šī etapa darba rezultāts ir Jūsu apstiprināts plāns ar telpu eksplikāciju un mēbeļu izvietojumu.

Pārplānošanas saskaņošana.

Pārplānošanas saskaņošanu veic pilsētas Būvvaldē, pārsvarā visas idejas ir realizējamas.

e-pasts: ilze@gaumigsdizains.lv, mob. tel. +371 29435560
Autortiesības © 2011 SIA Gaumīgs dizains